Rękawice RS — wybierz model odpowiedni dla Twojej branży

Bogata oferta w sklepie internetowym BHP-Gabi.pl obejmuje modele rękawic skórzanych, ocieplanych, monterskich, nitrylowych oraz nylonowych, spełniające różnorodne potrzeby użytkowników. Dzięki szerokiej gamie produktów marki RS dostępnych w naszym sklepie, każdy klient może dopasować rękawice do konkretnego zadania, zapewniając sobie maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy. Dbamy o to, żeby nasz asortyment spełniał wysokie standardy ochrony w miejscu pracy. Wierzymy, że nasza oferta jest godna uwagi dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm i solidność w dziedzinie środków ochrony osobistej.

Rękawice RS monterskie

Rękawice monterskie RS to propozycja, która łączy w sobie doskonałą wytrzymałość z komfortem użytkowania. Wybrane modele zostały wzmocnione skórą, starannie wyprawianą w taki sposób, aby wnętrze produktów było miękkie, a zewnętrzna warstwa prezentowała się gładko. Rękawice RS umożliwiają swobodne oddychanie dłoni. To istotne, aby poprawić ogólną ergonomię pracy i zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort.

Różnorodność rozmiarów pozwala na precyzyjne dopasowanie poszczególnych produktów, co jest ważne zarówno podczas ogólnych prac, jak i tych wymagających większej precyzji, typowych dla montażu. Oferujemy warianty rękawic monterskich RS zakończone gumką, które się nie zsuwają, a także wersje zapinane na rzep i kończące się mankietem, co dodatkowo zabezpiecza nadgarstek.

Rękawice RS spawalnicze

W naszym asortymencie mamy również wysokiej jakości rękawice RS spawalnicze. Poszczególne modele w zależności od serii zostały wykonane z trwałej skóry bydlęcej i starannie zszyte nicią kevlarową, co gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. W wielu wariantach rękawic spawalniczych RS zastosowano mankiety wzmocnione skórą dwuwarstwową, co dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Spawalnicze rękawice RS wyróżniają się także tym, że są wykonane bez użycia barwników w nienaturalnych kolorach, co eliminuje ryzyko barwienia dłoni i ubrań podczas ich użytkowania. Zakończenie przedłużonym mankietem stanowi dodatkową ochronę przedramienia, jednocześnie umożliwiając szybkie i łatwe zdejmowanie rękawicy w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji.

Rękawice robocze RS

Rękawice robocze RS, stworzone specjalnie do wykonywania ciężkich i ogólnych prac, wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością, co czyni je ulubionym wyborem pracowników sektorów przemysłu paliwowego, wydobywczego i metalurgicznego. Różnorodność serii obejmuje modele wykonane całkowicie lub częściowo ze skóry, a także rękawice robocze RS nitrylowe, wyprodukowane z zastosowaniem technologii, takich jak Over-tech i R-HyTrix. Produkty w tej kategorii zapewniają solidną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, oraz doskonałą trwałość, co sprawia, że są nieodzownym wyposażeniem pracowników, którzy stykają się z trudnymi warunkami pracy.

Zachęcamy do zakupów rękawic RS w sklepie internetowym BHP-Gabi.pl, gdzie zapewniamy nie tylko szeroki wybór wysokiej jakości produktów, ale także profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

Sprawdź także inne rękawice robocze z naszej oferty!

Kevlar forearm protector RS Kevlar sleeve 9378

RS

Product temporarily unavaliable

ulubione

6,01 €

(4,89 € netto)

Nitrile work gloves with Opal800 cuff Rs 4699

RS

7 days

ulubione

23,78 €

(19,33 € netto)

Nitrile work gloves Yellow Citrin Rs 4696

RS

7 days

ulubione

13,58 €

(11,04 € netto)

Thick insulated Polar R Rs PVC work gloves

RS

Product temporarily unavaliable

ulubione

58,73 €

(47,75 € netto)

PVC insulated work gloves Elastic Polar III Rs 4707

RS

7 days

ulubione

42,98 €

(34,94 € netto)

Reinforced work gloves made of pigskin leather Stier Rs 4716

RS

Product temporarily unavaliable

ulubione

48,13 €

(39,13 € netto)

Leather sports gloves Racer Rs 4701

RS

on order

ulubione

58,73 €

(47,75 € netto)

Leather sports gloves Slip Stop Rs 4702

RS

7 days

ulubione

134,65 €

(109,47 € netto)

Welding gloves Impregnated leather Jumbo Rs 4693

RS

7 days

ulubione

120,32 €

(97,82 € netto)

Welding gloves made of split cowhide

RS

7 days

ulubione

65,61 €

(53,34 € netto)


Recently viewed