DuPont

DuPont to marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji odzieży ochronnej i środków ochrony osobistej dla różnych gałęzi przemysłu. W ofercie Gabi centrum BHP znajdują się produkty i akcesoria DuPont zapewniające ochronę przed substancjami organicznymi i nieorganicznymi, w tym kombinezony ochronne czy ochraniacze na obuwie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu.

Firma DuPont – lider w branży BHP

DuPont to globalna marka i jeden z liderów w branży BHP. Firma dostarcza na rynek certyfikowane produkty spełniające aktualne normy bezpieczeństwa. Nasi klienci, wybierając oferowany przez nas asortyment firmy DuPont, mają pewność, że otrzymają produkt bezpieczny, przeznaczony do użytkowania w danym środowisku pracy.

DuPont wykorzystuje najnowsze technologie, tworząc produkty, które nie tylko zapewniają ochronę w trakcie pracy, ale są także trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Celem marki jest dostarczenie na rynek BHP środków ochrony osobistej, które – w zależności od rodzaju produktu – chronią przed substancjami chemicznymi i czynnikami biologicznymi. Zabezpieczają skórę przed kontaktem z płynami ustrojowymi, wirusami czy bakteriami. W DuPont produkty odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie sektora BHP. Cieszymy się, że jako dystrybutor środków ochrony osobistej firmy DuPont możemy zaproponować naszym klientom produkty najwyższej jakości, zapewniające odpowiednią ochronę w miejscu pracy, jak i w trakcie przydomowym prac.

DuPont – produkty marki w ofercie Gabi centrum BHP

Jednym z podstawowych środków ochrony osobistej są fartuchy ochronne. W Gabi centrum BHP dostępne są fartuchy firmy DuPont w dwóch wariantach – klasyczny typu chirurgicznego z długimi rękawami lub fartuch przedni. Są to zarówno modele ze szwami, jak i bez. Wiązanie z tyłu umożliwia indywidualne dopasowanie fartucha do sylwetki.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą kombinezonów ochronnych DuPont. Produkty te są dostępne także w wersji o intensywnej widzialności, zapewniającej widoczność w trudnych warunkach pracy, np. w górnictwie, branży lotniczej czy w trakcie prac drogowych.

Dostępne u nas DuPont produkty do ochrony dłoni i ramion to m.in. nitrylowe rękawiczki ochronne. Zabezpieczają skórę dłoni przed większością detergentów, są także dopuszczone do kontaktu z żywnością. W Gabi centrum BHP dostępne są również zarękawki firmy DuPont. Model z szerokimi ściągaczami i szwami uszczelnionymi taśmą zapewnia wysoki komfort użytkowania, jak i wytrzymałość produktu. 

Niezbędnym elementem ochrony osobistej są również ochraniacze na buty. W naszym sklepie można kupić modele z antypoślizgową podeszwą, która zadba o bezpieczeństwo w trakcie pracy na śliskich podłożach. Jako dystrybutor DuPont oferujemy ochraniacze na obuwie w różnych kolorach, a dopasowanie do stopy zapewniają troczki do wiązania wokół łydki lub gumka przy kostce.

Gabi centrum BHP to wygodne zakupy online lub możliwość odebrania zamówienia na miejscu, w naszym salonie sprzedaży w Krakowie. W razie pytań dotyczących asortymentu firmy DuPont lub innej dostępnej w naszym sklepie marki, zapraszamy do kontaktu.

Protective Apron Tych-C-AP

Dupont

3 days

ulubione

8,17 €

(6,64 € netto)

Protective apron Tych-C-Go

Dupont

3 days

ulubione

16,62 €

(13,51 € netto)

Protective apron Tych-F-0290

Dupont

3 days

ulubione

27,32 €

(22,21 € netto)

Protective apron Tych-F-Ap made of Tychem F material

Dupont

Product temporarily unavaliable

ulubione

8,17 €

(6,64 € netto)

Protective apron Tych-F-Go

Dupont

3 days

ulubione

25,69 €

(20,89 € netto)

Protective front apron Tyv-Ap

Dupont

3 days

ulubione

63,36 €

(51,51 € netto)

Protective overall Pros-Chf5W W

Dupont

7 days

ulubione

5,63 €

(4,58 € netto)

Protective overall Pros-Fr W

Dupont

Archived product

ulubione

8,59 €

(6,98 € netto)

Protective overall Tych-F-Cha5Ss

Dupont

3 days

ulubione

38,59 €

(31,37 € netto)

Protective overall Tyv-Dual

Dupont

3 days

ulubione

9,85 €

(8,01 € netto)

Protective overall Tyv-Labo W

Dupont

on order

ulubione

11,27 €

(9,16 € netto)

Protective suit Tyvek Classic Plus

Dupont

Archived product

ulubione

14,08 €

(11,45 € netto)

Protective suit Tyvekx-Chf5W Dupont

Dupont

3 days

ulubione

8,45 €

(6,87 € netto)

Light Protective Overall Tych-C-Cha5Y Dupont

Dupont

3 days

ulubione

24,99 €

(20,32 € netto)

Tyvek Tyv-Cssr W Foot Protectors

Dupont

Product temporarily unavaliable

ulubione

22,53 €

(18,32 € netto)

Footwear cover Tych-C-Cshsr 18243

Dupont

3 days

ulubione

9,02 €

(7,33 € netto)

Protective gloves Tych-Glo-Nt430

Dupont

Archived product

ulubione

1,76 €

(1,43 € netto)

Tychem Sleeve Tych-C-Sl

Dupont

3 days

ulubione

4,50 €

(3,66 € netto)

Tychem Tych-F-Sl Sleeves

Dupont

3 days

ulubione

6,75 €

(5,49 € netto)


Recently viewed